O společnosti

Realizace staveb byla zahájena již v roce 1992 na základě živnostenského oprávnění fyzické osoby. Společnost Londex byla založena v roce 1998 jako rodinný firma, která se od počátku kromě působnosti na českém trhu zabývala exportem textilu a technických tkanin především do Velké Británie. Navázáním na předchozí úspěšnou stavební činnost jsou dnes předmětem podnikání firmy zejména tyto obory:

  • občanská a bytová výstavba
  • rekonstrukce a modernizace, včetně zateplování
  • výstavba a rekonstrukce průmyslových staveb
  • příprava staveb a zajišťování odborných činností na stavbách

V průběhu let jsme se podíleli na celé řadě projektů pro soukromé subjekty i státní správu.

Několik desetiletí zkušeností ve stavebnictví a kvalifikace v oboru nám dovoluje nabídnout Vám komplexní informace o možných typech výstavby, materiálech a nových technologiích. Pomoc a orientaci při správném výběru vhodného domu pro trvale spokojené, zdravé a finančně nenáročné bydlení. Pomůže Vám zvolit optimální řešení podle Vašich požadavků a možností. Autorizované osoby působící ve firmě jsou garanty profesionálního a zodpovědného přístupu k Vašim záměrům. Samozřejmostí je poskytování všech podpůrných služeb, jako je například odborné poradenství při výběru těch nejvhodnějších technologií. Hlavním cílem naší společnosti je spokojenost zákazníků. Pokud se rozhodnete zvolit spolupráci v jakékoli oblasti s jiným partnerem, budeme Vám rádi nápomocni alespoň radou, pokud o ni požádáte. Jednou z nepsaných zásad naší společnosti je, že doporučíme i konkurenci, pokud jsme přesvědčeni o jejích kvalitách nebo umí něco lépe nežli my.

Těšíme se na Vás a věříme, že oceníte případnou spolupráci s naší společností.

Realizace stavebních celků

  • Generální dodávky staveb
  • Provádíme stavební práce s využitím klasických materiálů ve spolupráci s osvědčenými a renomovanými subdodavateli provádějícími řemesla.

Projektová a inženýrská činnost

  • Zajišťujeme provedení projektové dokumentace, inženýrskou činnost a přípravu staveb.

 

Našim prvořadým cílem je kvalita prováděných prací s použitím osvědčených materiálů certifikovaných pro použití na českém nebo evropském trhu.
Společnost nemá nesplacené pohledávky vůči jiným subjektům.
Máme uzavřenou pojistku na krytí škod způsobených stavební činností.

Komentáře nejsou povoleny.